Lugesin teie Arvutuskeemia ainetöö aruandeid ja panen kohe järgnevalt arvestused ÕISi ära. Andsin ka tagasiside igale tööle Moodles. Mitmele tudengile andsin soovituse huvi ja võimaluse korral tööd jätkata. Võite minuga nendes küsimustes ühendust võtta, ka sügisel või muul ajal, kui sobilik tundub.
Semestri kokkuvõttena võin öelda, et tänavu oli ehk kõigi aegade kõige tugevam Arvutuskeemia kursus. Suur osa ainetöid jõudsid korralike tulemusteni; mitte alati pole see nii olnud. Väga tublid olite!
Ilusat suve,
Toomas Tamm