Vaatasin läbi Anorgaaniline keemia II 12-nda tagasiside, kus küsisin meeldejäänud ettekannete kohta. Tänavu tõusid selgelt esile kaks ettekannet - Brigitta Paasalu (molekulaarne planetaarium, 7 mainimist) ja Elis Kägo (Co põhised hüpoksias aktiveeruvad vähiravimid, 6 mainimist). Kolm mainimist said veel Mihhail Fokin ja Hanna-Martha Heinla.
Õnnitlused parimatele!
Toomas Tamm